Kaip rezervuoti kelto bilietą?

 • 1 ŽINGSNIS
  Nurodykite kelionės tipą: “pirmyn ir atgal” ar “į vieną pusę”. Pasirinkite kelionės maršrutą, datą ir keleivių skaičių. Nurodykite keleiviams taikomas nuolaidas. Norėdami pridėti transporto priemonę, pasirinkite transporto priemonės tipą ir, jei reikia, patikslinkite duomenis. Pasirinkę tinkamus paieškos kriterijus, spauskite “Ieškoti bilietų”. Lange matysite visas keliones, išdėstytas skirtingose eilutėse pagal išvykimo datą ir atitinkančias jūsų pasirinktus paieškos kriterijus. Kiekvienoje eilutėje bus pateikiama pilna kelionės kaina atsižvelgiant į jūsų nurodytus paieškos kriterijus (t.y. nuolaidas keleiviams, duomenis apie transporto priemonę). Pasirinkite norimą kelionę. Jei pasirinkote kelionę į abi puses, bilietai pirmyn ir atgal bus parodyti atskirai. Paprastai keltų operatoriai siūlo nuolaidas kelionėms į abi puses. Paspauskite “Kitas žingsnis”.
   
 • 2 ŽINGSNIS
  Šiame žingsnyje galite pasirinkti papildomas paslaugas. Pridėjus papildomą paslaugą, sistema patikrins paslaugos prieinamumą ir keltų operatorių siūlomus paketus. Radus paketo pasiūlymą, jis bus pateiktas vartotojui kartu su nurodytomis nuolaidomis. Paspauskite “Kitas žingsnis”.
   
 • 3 ŽINGSNIS
  Įveskite savo asmeninius duomenis. Jie reikalingi tuo atveju, jei operatorius turėtų pranešti svarbią informaciją, susijusią su išvykimo laiko pasikeitimu (atšaukimu ir t.t.). Įveskite kitų keleivių duomenis. Paspauskite “Kitas žingsnis”.
   
 • 4 ŽINGSNIS
  Ekrane matysite rezervacijos santrauką. Patikrinkite, ar teisingai įvedėte duomenis ir perskaitykite informaciją apie išvykimą. Patvirtinkite duomenis. Pasirinkite banką, per kurį atliksite mokėjimą. Norėdami gauti sąskaitą, pažymėkite laukelį “Noriu gauti sąskaitą” ir įveskite reikiamus duomenis. Paspauskite “Apmokėti”. Jūs būsite nukreipti į elektroninę bankininkystę vykdyti apmokėjimo. Baigę apmokėjimą, paspauskite “Grįžti pas pardavėją”. Atlikus apmokėjimą, jums bus išsiųstas rezervaciją patvirtinantis el. laiškas bei žinutė jūsų nurodytu telefono numeriu.

 

Linkime geros kelionės!

Darbo laikas 9:00-18:00 I-V

keltai@estravel.lt

(+370) 5 2125809


Estravel Vilnius, UAB

Konstitucijos pr. 26, LT-08105, Vilnius, Lietuva
Įm. kodas 110781452